Ludowy Klub Sportowy Czaniec - ROW Rybnik 2-1 (0-0). 1. kolejka IV ligi śląskiej II

W starciu 1. kolejki IV ligi śląskiej II, które rozegrane zostało 13 sierpnia, drużyna LKS-u Czaniec zwyciężyła z ROW-em 1964 Rybnik 2-1 (0-0).

W  starciu 1. kolejki  IV ligi śląskiej II, które rozegrane zostało 13 sierpnia, drużyna LKS-u Czaniec zwyciężyła  z ROW-em 1964 Rybnik  2-1 (0-0).

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą trzy razy. Jedenastka LKS-u Czaniec wygrała jeden raz, zremisowała dwa, nie przegrywając żadnego meczu.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Już na początku meczu piłkarze LKS-u Czaniec nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W czwartej minucie na listę strzelców wpisał się Oleksandr Apanchuk.

Zawodnicy ROW-u 1964 Rybnik nawiązali walkę i doprowadzili do remisu jeszcze w pierwszej połowie. W szóstej minucie Nikodem Juraszczyk wyrównał wynik meczu.

W 23. minucie kartkę otrzymał Jakub Wróbel z jedenastki ROW-u 1964 Rybnik.

W 26. minucie swoją drugą bramkę w tym meczu zdobył Oleksandr Apanchuk z LKS-u Czaniec. Między 28. a 42. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom LKS-u Czaniec i jedną drużynie przeciwnej.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

W 52. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Filipa Handego z LKS-u Czaniec, a w drugiej minucie doliczonego czasu meczu Jana Janika z drużyny przeciwnej. Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Piłkarze obu drużyn dostali po trzy żółte kartki.

Drużyna LKS-u Czaniec nie skorzystała ze zmian. Zespół ROW-u 1964 Rybnik także nie skorzystał ze zmian.