Drzewiarz Jasienica - Czechowice-Dziedzice 1-2 (0-0). 1. kolejka IV ligi śląskiej II

13 sierpnia odbył się mecz 1. kolejki IV ligi śląskiej II pomiędzy drużynami Drzewiarza Jasienica i Czechowice-Dziedziców. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Czechowice-Dziedziców 2-1.

13 sierpnia  odbył się mecz  1. kolejki  IV ligi śląskiej II pomiędzy drużynami Drzewiarza Jasienica  i Czechowice-Dziedziców. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Czechowice-Dziedziców 2-1.

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na dziewięć spotkań drużyna Czechowice-Dziedziców wygrała cztery razy i tyle samo razy przegrywała. Jeden mecz zakończył się remisem.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Łukasz Szczurek wywołał eksplozję radości wśród kibiców Czechowice-Dziedziców, strzelając gola w siódmej minucie pojedynku.

Piłkarze Drzewiarza Jasienica odrobili straty jeszcze w pierwszej połowie. W 35. minucie na listę strzelców wpisał się Jakub Szendzielorz.

Jedyną żółtą kartkę w pierwszej połowie dostał Jakub Wykręt z zespołu Drzewiarza Jasienica. Była to 42. minuta spotkania. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

Między 61. a 82. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki zawodnikom Drzewiarza Jasienica i jedną drużynie przeciwnej. Na cztery minuty przed zakończeniem starcia za czerwoną kartkę zszedł z boiska Szymon Lizak osłabiając tym samym drużynę Drzewiarza Jasienica.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Czechowice-Dziedziców w 89. minucie spotkania, gdy Marcin Mizia strzelił drugiego gola. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 1-2.

Piłkarze Drzewiarza Jasienica otrzymali w meczu cztery żółte kartki oraz jedną czerwoną, a ich przeciwnicy jedną żółtą.

Zespół Drzewiarza Jasienica nie skorzystał ze zmian. Drużyna Czechowice-Dziedziców również nie skorzystała ze zmian.