Błyskawica Drogomyśl - Unia Turza Śląska 1-0 (0-0). 1. kolejka IV ligi śląskiej II

W meczu 1. kolejki IV ligi śląskiej II, który rozegrany został 13 sierpnia, zespół Błyskawicy Drogomyśl wygrał z Unią Turzą Śląska 1-0 (0-0).

W  meczu 1. kolejki  IV ligi śląskiej II, który rozegrany został 13 sierpnia, zespół Błyskawicy Drogomyśl wygrał  z Unią Turzą Śląska  1-0 (0-0).

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem jedenastki Błyskawicy Drogomyśl.

Od pierwszych minut zespół Unii Turzej Śląska zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki Błyskawicy Drogomyśl była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Od 23. minuty sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki zawodnikom Błyskawicy Drogomyśl oraz trzy drużynie przeciwnej.

Na 20 minut przed zakończeniem drugiej połowy arbiter pokazał kartkę Mariuszowi Saltariusowi z Błyskawicy Drogomyśl.

Jedynego gola meczu strzelił Dominik Szczęch dla drużyny Błyskawicy Drogomyśl. Bramka padła w tej samej minucie. W 79. minucie sędzia ukarał kartką Piotra Glenca, zawodnika Unii Turzej Śląska.

Arbiter w pierwszej połowie przyznał trzy żółte kartki piłkarzom Błyskawicy Drogomyśl, a w drugiej jedną. Zawodnicy Unii Turzej Śląska obejrzeli w pierwszej połowie trzy żółte kartki, natomiast w drugiej dwie mniej.

Jedenastka Błyskawicy Drogomyśl nie skorzystała ze zmian. Zespół Unii Turzej Śląska również nie skorzystał ze zmian.