Piast II Gliwice - Unia Dąbrowa Gór. 3-2 (0-2). 1. kolejka IV ligi śląskiej I

13 sierpnia odbyło się spotkanie 1. kolejki IV ligi śląskiej I pomiędzy drużynami Piast II Gliwic i Unii Dąbrowa Gór. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Piast II Gliwic 3-2.

13 sierpnia  odbyło się spotkanie  1. kolejki  IV ligi śląskiej I pomiędzy drużynami Piast II Gliwic  i Unii Dąbrowa Gór. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Piast II Gliwic 3-2.

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny Piast II Gliwic.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Unii Dąbrowa Gór. w piątej minucie spotkania, gdy Konrad Machalski strzelił pierwszego gola.

W 22. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Oskara Leśniaka z Piast II Gliwic, a w 38. minucie Konrada Machalskiego z drużyny przeciwnej.

Igor Krzykowski wywołał eksplozję radości wśród kibiców Unii Dąbrowa Gór., zdobywając kolejną bramkę w pierwszej minucie doliczonego czasu meczu.

Piłkarze Piast II Gliwic szybko odpowiedzieli strzeleniem gola. Kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy na listę strzelców wpisał się Bartlomiej Pankowski.

W 58. minucie kartkę otrzymał Bartosz Łuczak z Piast II Gliwic.

Drużyna Piast II Gliwic wyrównała wynik meczu. W 70. minucie Konrad Stisz wyrównał wynik meczu.

W samej końcówce pojedynku kartkę dostał Lukasz Kowalczyk, zawodnik Unii Dąbrowa Gór..

Pod koniec meczu rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. W pierwszej minucie doliczonego czasu gry wynik ustalił Dawid Kamiński.

Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się rezultatem 3-2.

Piłkarze obu drużyn obejrzeli po dwie żółte kartki.

Drużyna Piast II Gliwic nie skorzystała ze zmian. Jedenastka Unii Dąbrowa Gór. także nie skorzystała ze zmian.