Ludowy Klub Sportowy Jedność 32 Przyszowice - MKS Myszków 3-4 (0-0). 26. kolejka IV ligi śląskiej I

W starciu 26. kolejki IV ligi śląskiej I, które rozegrane zostało 21 maja, drużyna Jedności Przyszowice przegrała z MKS-em Myszków 3-4 (0-0).

W  starciu 26. kolejki  IV ligi śląskiej I, które rozegrane zostało 21 maja, drużyna Jedności Przyszowice przegrała  z MKS-em Myszków  3-4 (0-0).

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Drużyna MKS-u Myszków wygrała dwa razy, nie przegrywając żadnego meczu.

Od pierwszych minut zespół MKS-u Myszków zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki Jedności Przyszowice była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Bartosz Kielbasa wywołał eksplozję radości wśród kibiców Jedności Przyszowice, zdobywając bramkę w 26. minucie pojedynku.

W 38. minucie bramkę samobójczą strzelił zawodnik Jedności Przyszowice Dariusz Widera. Jedyną kartkę w pierwszej połowie otrzymał Kacper Stachon z zespołu Jedności Przyszowice. Była to 43. minuta spotkania.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy MKS-u Myszków w 45. minucie spotkania, gdy Krzysztof Malolepszy strzelił drugiego gola. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-2.

Zespół Jedności Przyszowice otrząsnął się z chwilowego letargu. Ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Ich wysiłki szybko przyniosły efekt. Kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy na listę strzelców wpisał się Wojciech Walkowski.

Niedługo po stracie bramki jedenastka Jedności Przyszowice ponownie trafiła do bramki rywala. W 51. minucie Lukasz Niemiec dał prowadzenie swojej drużynie.

Zespół MKS-u Myszków wyrównał wynik meczu. W 68. minucie Krzysztof Malolepszy ponownie pokonał bramkarza zmieniając wynik na 3-3.

W 90. minucie swojego trzeciego gola w tym meczu strzelił Krzysztof Malolepszy z MKS-u Myszków. W drugiej minucie doliczonego czasu gry kartkę dostał Krzysztof Malolepszy, zawodnik MKS-u Myszków.

Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 3-4.

Piłkarze obu drużyn dostali po jednej żółtej kartce.

Drużyna Jedności Przyszowice nie skorzystała ze zmian. Jedenastka MKS-u Myszków również nie skorzystała ze zmian.