LKS Przemsza Siewierz - Klub Sportowy Unia Dąbrowa Górnicza 3-0 (0-0). 26. kolejka IV ligi śląskiej I

21 maja odbył się pojedynek 26. kolejki IV ligi śląskiej I pomiędzy drużynami Przemszy Siewierz i Unii Dąbrowa Gór. Mecz zakończył się zwycięstwem Przemszy Siewierz 3-0.

21 maja  odbył się pojedynek  26. kolejki  IV ligi śląskiej I pomiędzy drużynami Przemszy Siewierz  i Unii Dąbrowa Gór. Mecz zakończył się zwycięstwem Przemszy Siewierz 3-0.

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą siedem razy. Zespół Przemszy Siewierz wygrał aż cztery razy, zremisował raz, a przegrał tylko dwa.

Od pierwszych minut jedenastka Unii Dąbrowa Gór. zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu Przemszy Siewierz była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Wysiłki podejmowane przez drużynę Przemszy Siewierz w końcu przyniosły efekt bramkowy. W 35. minucie Dominik Badora dał prowadzenie swojemu zespołowi.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-0.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Przemszy Siewierz w 73. minucie spotkania, gdy Dominik Badora zdobył drugą bramkę.

Łukasz Burczyk wywołał eksplozję radości wśród kibiców Przemszy Siewierz, strzelając kolejnego gola w 77. minucie starcia. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się rezultatem 3-0.

Drużyna Przemszy Siewierz nie skorzystała ze zmian. Jedenastka Unii Dąbrowa Gór. także nie skorzystała ze zmian.