KS Victoria Częstochowa - KP Warta Zawiercie 1-1 (0-0). 1. kolejka IV ligi śląskiej I

14 sierpnia odbyło się starcie 1. kolejki IV ligi śląskiej I pomiędzy drużynami Victorii Częstochowa i Warty Zawiercie. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1.

14 sierpnia  odbyło się starcie  1. kolejki  IV ligi śląskiej I pomiędzy drużynami Victorii Częstochowa  i Warty Zawiercie. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1.

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się remisem.

Od pierwszych minut drużyna Warty Zawiercie zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu Victorii Częstochowa była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. W 38. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Krystiana Przybylskiego z Victorii Częstochowa, a w 42. minucie Jakuba Macedonskiego z drużyny przeciwnej.

W 53. minucie sędzia ukarał kartką A. El Kessouatiego, zawodnika Warty Zawiercie.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Warty Zawiercie w 68. minucie spotkania, gdy Oskar Skrzyniarz strzelił pierwszego gola.

Kilka chwil później okazało się, że wysiłki podejmowane przez drużynę Victorii Częstochowa w końcu przyniosły efekt bramkowy. Na 10 minut przed zakończeniem meczu na listę strzelców wpisał się Karol Tomczyk.

W 86. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Cezarego Sudoła z Warty Zawiercie, a w czwartej minucie doliczonego czasu starcia Mateusza Woldana z drużyny przeciwnej. Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Sędzia przyznał dwie żółte kartki zawodnikom Victorii Częstochowa, a piłkarzom Warty Zawiercie pokazał trzy.

Jedenastka Victorii Częstochowa nie skorzystała ze zmian. Drużyna Warty Zawiercie także nie skorzystała ze zmian.