KS Ruch Radzionków - KS Rozwój Katowice 3-2 (0-0). 1. kolejka IV ligi śląskiej I

W spotkaniu 1. kolejki IV ligi śląskiej I, które rozegrane zostało 13 sierpnia, zespół Ruchu Radzionków wygrał z KS Rozwój Katowice 3-2 (0-0).

W  spotkaniu 1. kolejki  IV ligi śląskiej I, które rozegrane zostało 13 sierpnia, zespół Ruchu Radzionków wygrał  z KS Rozwój Katowice  3-2 (0-0).

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą cztery razy. Jedenastka Ruchu Radzionków wygrała aż cztery razy, nie przegrywając żadnego spotkania.

Od pierwszych minut jedenastka KS Rozwój Katowice zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu Ruchu Radzionków była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. W 28. minucie arbiter ukarał kartką Szymona Siwego, piłkarza Ruchu Radzionków.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Ruchu Radzionków w 30. minucie spotkania, gdy Rafal Otwinowski zdobył pierwszą bramkę.

Piłkarze KS Rozwój Katowice odrobili straty jeszcze w pierwszej połowie. W 37. minucie na listę strzelców wpisał się Tomasz Wroza.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

Zawodnicy Ruchu Radzionków odpowiedzieli zdobyciem bramki. W 50. minucie Bartosz Nawrocki dał prowadzenie swojemu zespołowi.

Drużyna Ruchu Radzionków krótko cieszyła się prowadzeniem. Trwało to tylko osiem minut, ponieważ zespół KS Rozwój Katowice doprowadził do remisu. Bramkę zdobył Robert Woźniak.

W 70. minucie swojego drugiego gola w tym meczu strzelił Bartosz Nawrocki z Ruchu Radzionków. Od 70. minuty sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Ruchu Radzionków i jedną drużynie przeciwnej.

Do końca pojedynku wynik nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się rezultatem 3-2.

Piłkarze Ruchu Radzionków otrzymali w meczu trzy żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy jedną.

Jedenastka Ruchu Radzionków nie skorzystała ze zmian. Zespół KS Rozwój Katowice również nie skorzystał ze zmian.