GKS Unia Rędziny - Ludowy Klub Sportowy Unia Kosztowy 2-0 (0-0). 1. kolejka IV ligi śląskiej I

W pojedynku 1. kolejki IV ligi śląskiej I, który rozegrany został 13 sierpnia, zespół Unii Rędziny wygrał z Unią Kosztowy 2-0 (0-0).

W  pojedynku 1. kolejki  IV ligi śląskiej I, który rozegrany został 13 sierpnia, zespół Unii Rędziny wygrał  z Unią Kosztowy  2-0 (0-0).

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. Między 19. a 31. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Unii Rędziny i jedną drużynie przeciwnej.

Między 46. a 74. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Unii Rędziny oraz dwie drużynie przeciwnej.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Unii Rędziny w 82. minucie spotkania, gdy Arkadiusz Porochnicki strzelił pierwszego gola. W 83. minucie kartką został ukarany Sebastian Dobosz, zawodnik Unii Rędziny.

W ostatnich minutach spotkania na boisku kibice domagali się kolejnych bramek. W czwartej minucie doliczonego czasu gry wynik ustalił Milosz Krupa.

Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Sędzia w pierwszej połowie przyznał dwie żółte kartki piłkarzom Unii Rędziny, a w drugiej trzy. Zawodnicy Unii Kosztowy otrzymali w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, natomiast w drugiej jedną więcej.

Zespół Unii Rędziny nie skorzystał ze zmian. Jedenastka Unii Kosztowy także nie skorzystała ze zmian.