Wierzyca Pelplin - MLKS Borowiak Czersk 1-1 (0-0). 6. kolejka IV ligi pomorskiej

W starciu 6. kolejki IV ligi pomorskiej, które rozegrane zostało 14 maja, zespół Wierzycy Pelplin zremisował z Borowiakiem Czersk 1-1 (0-0).

W  starciu 6. kolejki  IV ligi pomorskiej, które rozegrane zostało 14 maja, zespół Wierzycy Pelplin zremisował  z Borowiakiem Czersk  1-1 (0-0).

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Jedenastka Borowiaka Czersk wygrała jeden raz, zremisowała raz, nie przegrywając żadnego spotkania.

Od pierwszych minut zespół Borowiaka Czersk zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki Wierzycy Pelplin była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Jedyną kartkę w pierwszej połowie sędzia przyznał Patrykowi Wysieckiemu z drużyny Borowiaka Czersk. Była to 44. minuta spotkania.

Nieoczekiwanie to piłkarze Wierzycy Pelplin otworzyli wynik. W 56. minucie na listę strzelców wpisał się Łukasz Racki.

W 74. minucie arbiter pokazał kartkę Michalowi Alaburdzie, zawodnikowi Wierzycy Pelplin.

Guladi Kokoladze wywołał eksplozję radości wśród kibiców Borowiaka Czersk, strzelając gola w 77. minucie pojedynku. Między 81. a 88. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Borowiaka Czersk i jedną drużynie przeciwnej.

Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się rezultatem 1-1.

Piłkarze Wierzycy Pelplin dostali w meczu dwie żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy trzy.

Jedenastka Wierzycy Pelplin nie skorzystała ze zmian. Zespół Borowiaka Czersk także nie skorzystał ze zmian.