Wierzyca Pelplin - KTS-K Wikęd Luzino 1-2 (0-0). 2. kolejka IV ligi pomorskiej

W pojedynku 2. kolejki IV ligi pomorskiej, który rozegrany został 13 sierpnia, drużyna Wierzycy Pelplin przegrała z KTS-K Wikędem Luzino 1-2 (0-0).

W  pojedynku 2. kolejki  IV ligi pomorskiej, który rozegrany został 13 sierpnia, drużyna Wierzycy Pelplin przegrała  z KTS-K Wikędem Luzino  1-2 (0-0).

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na osiem starć jedenastka KTS-K Wikędu Luzino wygrała trzy razy i tyle samo razy przegrywała. Dwa mecze zakończyły się remisem.

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. Jedyną kartkę w pierwszej połowie arbiter pokazał Mateuszowi Dąbrowskiemu z KTS-K Wikędu Luzino. Była to 13. minuta starcia.

Wysiłki podejmowane przez zespół Wierzycy Pelplin w końcu przyniosły efekt bramkowy. Na dwie minuty przed zakończeniem pierwszej połowy na listę strzelców wpisał się Szymon Stosik.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-0.

Zawodnicy KTS-K Wikędu Luzino nie zrazili się bieżącą sytuacją na boisku. Ruszyli do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Ich wysiłki niedługo przyniosły efekt. W 55. minucie gola wyrównującego strzelił Marcin Maszota.

W 67. minucie bramkę samobójczą strzelił zawodnik Wierzycy Pelplin Paweł Dirda. Między 72. a 88. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki zawodnikom KTS-K Wikędu Luzino i jedną drużynie przeciwnej.

Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się rezultatem 1-2.

Piłkarze Wierzycy Pelplin obejrzeli w meczu jedną żółtą kartkę, a ich przeciwnicy cztery.

Drużyna Wierzycy Pelplin nie skorzystała ze zmian. Zespół KTS-K Wikędu Luzino także nie skorzystał ze zmian.