SKP Gryf 95 Słupsk - MKS Grom Nowy Staw 1-0 (0-0). 5. kolejka IV ligi pomorskiej

14 maja odbył się mecz 5. kolejki IV ligi pomorskiej pomiędzy drużynami Gryfu Słupsk i Gromu Nowy Staw. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Gryfu Słupsk 1-0.

14 maja  odbył się mecz  5. kolejki  IV ligi pomorskiej pomiędzy drużynami Gryfu Słupsk  i Gromu Nowy Staw. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Gryfu Słupsk 1-0.

Drużyny nie spotykały się na boisku zbyt często. Na dziewięć starć jedenastka Gromu Nowy Staw wygrała cztery razy i tyle samo razy przegrywała. Jeden mecz zakończył się remisem.

Od pierwszych minut zespół Gryfu Słupsk zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki Gromu Nowy Staw była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Jedyną bramkę meczu dla Gryfu Słupsk zdobył Szymon Mytych w 66. minucie. Jedyną kartkę w meczu dostał Marcin Karniluk z drużyny Gromu Nowy Staw. Była to 90. minuta meczu.

Arbiter nie ukarał zawodników Gryfu Słupsk żadną kartką, natomiast piłkarzom Gromu Nowy Staw przyznał jedną żółtą.

Zespół Gryfu Słupsk nie skorzystał ze zmian. Drużyna Gromu Nowy Staw także nie skorzystała ze zmian.