SKP Gryf 95 Słupsk - KS Sparta Sycewice 0-2 (0-0). 2. kolejka IV ligi pomorskiej

W meczu 2. kolejki IV ligi pomorskiej, który rozegrany został 13 sierpnia, zespół Gryfu Słupsk przegrał ze Spartą Sycewice 0-2 (0-0).

W  meczu 2. kolejki  IV ligi pomorskiej, który rozegrany został 13 sierpnia, zespół Gryfu Słupsk przegrał  ze Spartą Sycewice  0-2 (0-0).

Od pierwszych minut drużyna Sparty Sycewice zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki Gryfu Słupsk była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Maciej Miecznikowski wywołał eksplozję radości wśród kibiców Sparty Sycewice, zdobywając bramkę w 23. minucie pojedynku.

W 31. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Jaroslawa Cudzilę ze Sparty Sycewice, a w 44. minucie Wojciecha Pawlinę z drużyny przeciwnej. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 0-1.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Sparty Sycewice w 56. minucie spotkania, gdy Damian Kopcinski strzelił drugiego gola. W 67. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Jakuba Kalinowskiego z Gryfu Słupsk, a w 79. minucie Adriana Solczaka z drużyny przeciwnej.

Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 0-2.

Piłkarze obu drużyn dostali po dwie żółte kartki.

Zespół Gryfu Słupsk nie skorzystał ze zmian. Drużyna Sparty Sycewice także nie skorzystała ze zmian.