Powiśle Dzierzgoń - MKS Władysławowo 1-1 (0-0). 1. kolejka IV ligi pomorskiej

W spotkaniu 1. kolejki IV ligi pomorskiej, które rozegrane zostało 6 sierpnia, jedenastka Powiśla Dzierzgoń zremisowała z MKS-em Władysławowo 1-1 (0-0).

W  spotkaniu 1. kolejki  IV ligi pomorskiej, które rozegrane zostało 6 sierpnia, jedenastka Powiśla Dzierzgoń zremisowała  z MKS-em Władysławowo  1-1 (0-0).

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na siedem pojedynków drużyna Powiśla Dzierzgoń wygrała jeden raz, ale więcej przegrywała, bo aż cztery razy. Dwa mecze zakończyły się remisem.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. W pierwszych minutach meczu to piłkarze Powiśla Dzierzgoń otworzyli wynik. W 13. minucie bramkę zdobył Damian Orlowski.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

W 53. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Karola Maksajdowskiego z MKS-u Władysławowo, a w 62. minucie Damiana Orlowskiego z drużyny przeciwnej.

Jedenastka Powiśla Dzierzgoń długo cieszyła się prowadzeniem. Trwało to aż 58 minut, jednak zespół MKS-u Władysławowo doprowadził do remisu. Bramkę zdobył Arkadiusz Proena. Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom MKS Władysławowo: Błażejowi Białkowi w 77. i Przemysławowi Szymańskiemu w 86. minucie.

Do końca pojedynku wynik nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się rezultatem 1-1.

Zawodnicy Powiśla Dzierzgoń otrzymali w meczu jedną żółtą kartkę, a ich przeciwnicy trzy.

Drużyna Powiśla Dzierzgoń nie skorzystała ze zmian. Jedenastka MKS-u Władysławowo również nie skorzystała ze zmian.