Pomezania Malbork - GKS Kowale 0-0. 1. kolejka IV ligi pomorskiej

6 sierpnia odbył się mecz 1. kolejki IV ligi pomorskiej pomiędzy drużynami Pomezanii Malbork i GKS-u Kowale. Pojedynek zakończył się remisem 0-0.

6 sierpnia  odbył się mecz  1. kolejki  IV ligi pomorskiej pomiędzy drużynami Pomezanii Malbork  i GKS-u Kowale. Pojedynek zakończył się remisem 0-0.

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się remisem.

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. W 11. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Jana Przybyszewskiego z GKS-u Kowale, a w 23. minucie Dawida Karczewskiego z drużyny przeciwnej.

Między 54. a 87. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki zawodnikom GKS-u Kowale.

Arbiter pokazał jedną żółtą kartkę piłkarzom Pomezanii Malbork, natomiast zawodnikom GKS-u Kowale przyznał cztery.

Drużyna Pomezanii Malbork nie skorzystała ze zmian. Zespół GKS-u Kowale również nie skorzystał ze zmian.