Pogoń Lębork - MKS Czarni Pruszcz Gdański 1-0 (0-0). 2. kolejka IV ligi pomorskiej

13 sierpnia odbyło się spotkanie 2. kolejki IV ligi pomorskiej pomiędzy drużynami Pogoń Lębork i Czarnych Pruszcz. Mecz zakończył się zwycięstwem Pogoń Lębork 1-0.

13 sierpnia  odbyło się spotkanie  2. kolejki  IV ligi pomorskiej pomiędzy drużynami Pogoń Lębork  i Czarnych Pruszcz. Mecz zakończył się zwycięstwem Pogoń Lębork 1-0.

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą trzy razy. Drużyna Pogoń Lębork wygrała dwa razy, zremisowała raz, nie przegrywając żadnego meczu.

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. Sędzia przyznał żółte kartki zawodnikom Pogoń Lębork: Robertowi Dettlaffowi w 11. i Błażejowi Siłkowskiemu w 32. minucie.

Jedyną bramkę meczu zdobył Błażej Siłkowski dla drużyny Pogoń Lębork. Bramka padła w tej samej minucie. W 75. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Arkadiusza Kolkego z Pogoń Lębork, a w 77. minucie Rafała Wojczuka z drużyny przeciwnej.

Zawodnicy Pogoń Lębork obejrzeli w meczu trzy żółte kartki, a ich przeciwnicy jedną.

Zespół Pogoń Lębork nie skorzystał ze zmian. Jedenastka Czarnych Pruszcz również nie skorzystała ze zmian.