MKS Władysławowo - Jaguar Gdańsk 2-0 (0-0). 4. kolejka IV ligi pomorskiej

W starciu 4. kolejki IV ligi pomorskiej, które rozegrane zostało 17 sierpnia, jedenastka MKS-u Władysławowo wygrała z Jaguarem Gdańsk 2-0 (0-0).

W  starciu 4. kolejki  IV ligi pomorskiej, które rozegrane zostało 17 sierpnia, jedenastka MKS-u Władysławowo wygrała  z Jaguarem Gdańsk  2-0 (0-0).

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą siedem razy. Zespół MKS-u Władysławowo wygrał aż pięć razy, a przegrał tylko dwa.

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. Jedyną kartkę w pierwszej połowie otrzymał Arkadiusz Proena z MKS-u Władysławowo. Była to 13. minuta spotkania.

Wysiłki podejmowane przez drużynę MKS-u Władysławowo w końcu przyniosły efekt bramkowy. Na trzy minuty przed zakończeniem pierwszej połowy na listę strzelców wpisał się Dominik Klecha.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

Między 52. a 77. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom MKS-u Władysławowo i jedną drużynie przeciwnej.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy MKS-u Władysławowo w 88. minucie spotkania, gdy Arkadiusz Proena strzelił drugiego gola. Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się wynikiem 2-0.

Zawodnicy MKS-u Władysławowo dostali w meczu cztery żółte kartki, a ich przeciwnicy jedną.

Drużyna MKS-u Władysławowo nie skorzystała ze zmian. Zespół Jaguara Gdańsk również nie skorzystał ze zmian.