MKS Orkan Rumia - Jantar Ustka 1-2 (0-0). 6. kolejka IV ligi pomorskiej

14 maja odbył się pojedynek 6. kolejki IV ligi pomorskiej pomiędzy drużynami MKS Orkan Rumia i Jantaru Ustka. Mecz zakończył się zwycięstwem Jantaru Ustka 2-1.

14 maja  odbył się pojedynek  6. kolejki  IV ligi pomorskiej pomiędzy drużynami MKS Orkan Rumia  i Jantaru Ustka. Mecz zakończył się zwycięstwem Jantaru Ustka 2-1.

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą cztery razy. Drużyna Jantaru Ustka wygrała aż trzy razy, a przegrała tylko raz.

Na pierwszą bramkę meczu trzeba było trochę poczekać. Po nieciekawym początku meczu to piłkarze Jantaru Ustka otworzyli wynik. W 23. minucie na listę strzelców wpisał się Jan Rymarz.

Jedyną kartkę w meczu sędzia przyznał Kacprowi Kiełbowi z MKS Orkan Rumia. Była to 41. minuta starcia. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 0-1.

Drużyna MKS Orkan Rumia wyrównała wynik meczu. W 56. minucie bramkę wyrównującą zdobył Jakub Krefft.

Dalsze wysiłki podejmowane przez jedenastkę Jantaru Ustka przyniosły efekt bramkowy. W 74. minucie Michał Szałek dał prowadzenie swojemu zespołowi.

Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-2.

Arbiter nie ukarał zawodników Jantaru Ustka żadną kartką, natomiast piłkarzom MKS Orkan Rumia pokazał jedną żółtą.

Drużyna MKS Orkan Rumia nie skorzystała ze zmian. Zespół Jantaru Ustka także nie skorzystał ze zmian.