MKS Grom Nowy Staw - WKS Gryf Wejherowo 1-1 (0-0). 1. kolejka IV ligi pomorskiej

W pojedynku 1. kolejki IV ligi pomorskiej, który rozegrany został 6 sierpnia, drużyna Gromu Nowy Staw zremisowała z Gryfem Wejherowo 1-1 (0-0).

W  pojedynku 1. kolejki  IV ligi pomorskiej, który rozegrany został 6 sierpnia, drużyna Gromu Nowy Staw zremisowała  z Gryfem Wejherowo  1-1 (0-0).

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą trzy razy. Jedenastka Gryfu Wejherowo wygrała dwa razy, zremisowała raz, nie przegrywając żadnego spotkania.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Tomasz Panek wywołał eksplozję radości wśród kibiców Gromu Nowy Staw , strzelając gola w 11. minucie starcia.

Jedenastka Gryfu Wejherowo otrząsnęła się z chwilowego letargu. Ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Ich wysiłki niedługo przyniosły efekt. W 22. minucie bramkę wyrównującą zdobył Jakub Kwidziński.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie arbiter pokazał Adrianowi Polańskiemu z drużyny Gromu Nowy Staw. Była to 34. minuta pojedynku. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

Między 66. a 87. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Gryfu Wejherowo i jedną drużynie przeciwnej. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się rezultatem 1-1.

Piłkarze obu drużyn obejrzeli po dwie żółte kartki.

Jedenastka Gromu Nowy Staw nie skorzystała ze zmian. Drużyna Gryfu Wejherowo także nie skorzystała ze zmian.