MKS Bytovia Bytów - WKS Gryf Wejherowo 0-2 (0-0). 5. kolejka IV ligi pomorskiej

W starciu 5. kolejki IV ligi pomorskiej, które rozegrane zostało 14 maja, zespół Bytovii Bytów przegrał z Gryfem Wejherowo 0-2 (0-0).

W  starciu 5. kolejki  IV ligi pomorskiej, które rozegrane zostało 14 maja, zespół Bytovii Bytów przegrał  z Gryfem Wejherowo  0-2 (0-0).

Drużyny nie spotykały się na boisku zbyt często. Na osiem pojedynków zespół Bytovii Bytów wygrał dwa razy, ale więcej przegrywał, bo trzy razy. Trzy mecze zakończyły się remisem.

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. W 13. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Paskala Czaję z Gryfu Wejherowo, a w 44. minucie Krystiana Barrę z drużyny przeciwnej.

W 56. minucie kartkę dostał Pawel Matejek z Gryfu Wejherowo.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Gryfu Wejherowo w 66. minucie spotkania, gdy Jakub Godlewski zdobył pierwszą bramkę.

Drużyna Bytovii Bytów ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację szybko wykorzystał zespół Gryfu Wejherowo, strzelając kolejnego gola. Na 18 minut przed zakończeniem drugiej połowy wynik na 0-2 podwyższył Maciej Leske.

Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom Gryf Wejherowo: Damianowi Lisieckiemu w 77. i Kacprowi Wiśniewskiemu w 87. minucie. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się rezultatem 0-2.

Piłkarze Bytovii Bytów otrzymali w meczu jedną żółtą kartkę, a ich przeciwnicy cztery.

Jedenastka Bytovii Bytów nie skorzystała ze zmian. Drużyna Gryfu Wejherowo także nie skorzystała ze zmian.