KTS-K Luzino - Jaguar Gdańsk 2-0 (0-0). 5. kolejka IV ligi pomorskiej

14 maja odbyło się starcie 5. kolejki IV ligi pomorskiej pomiędzy drużynami KTS-K Luzina i Jaguara Gdańsk. Pojedynek zakończył się zwycięstwem KTS-K Luzina 2-0.

14 maja  odbyło się starcie  5. kolejki  IV ligi pomorskiej pomiędzy drużynami KTS-K Luzina  i Jaguara Gdańsk. Pojedynek zakończył się zwycięstwem KTS-K Luzina 2-0.

Drużyny nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 12 spotkań zespół KTS-K Luzina wygrał cztery razy, ale więcej przegrywał, bo sześć razy. Dwa mecze zakończyły się remisem.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom Jaguar Gdańsk: Maciejowi Pietruszewskiemu w 13. i Romanowi Zalowowi w 25. minucie.

W 52. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Beniamina Dampsa z KTS-K Luzina, a w 62. minucie Piotra Jaroszka z drużyny przeciwnej.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy KTS-K Luzina w 67. minucie spotkania, gdy Krystian Oplatowski zdobył pierwszą bramkę. W 78. minucie sędzia pokazał kartkę Szymonowi Skuratowi, zawodnikowi KTS-K Luzina.

Jedenastka Jaguara Gdańsk ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna KTS-K Luzina, strzelając kolejnego gola. W doliczonym czasie gry na listę strzelców wpisał się Rafał Siemaszko.

Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 2-0.

Piłkarze KTS-K Luzina obejrzeli w meczu dwie żółte kartki, a ich przeciwnicy trzy.

Zespół KTS-K Luzina nie skorzystał ze zmian. Jedenastka Jaguara Gdańsk także nie skorzystała ze zmian.