KS Sparta Sycewice - GKS Kowale 2-1 (0-0). 6. kolejka IV ligi pomorskiej

14 maja odbył się mecz 6. kolejki IV ligi pomorskiej pomiędzy drużynami Sparty Sycewice i GKS-u Kowale. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Sparty Sycewice 2-1.

14 maja  odbył się mecz  6. kolejki  IV ligi pomorskiej pomiędzy drużynami Sparty Sycewice  i GKS-u Kowale. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Sparty Sycewice 2-1.

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Zespół Sparty Sycewice wygrał dwa razy, nie przegrywając żadnego spotkania.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Maciej Miecznikowski wywołał eksplozję radości wśród kibiców Sparty Sycewice, zdobywając bramkę w 13. minucie pojedynku.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-0.

Zespół GKS-u Kowale ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała jedenastka Sparty Sycewice, strzelając kolejnego gola. W 51. minucie na listę strzelców wpisał się Marcel Pietrykowski.

Między 55. a 68. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Sparty Sycewice i jedną drużynie przeciwnej.

Piłkarze GKS-u Kowale odpowiedzieli zdobyciem bramki. Na 13 minut przed zakończeniem starcia wynik ustalił Kamil Kloskowski.

Arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom GKS Kowale: Konradowi Szydlowskiemu w 84. i Krzysztofowi Garbowskiemu w 88. minucie. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się rezultatem 2-1.

Zawodnicy Sparty Sycewice obejrzeli w meczu dwie żółte kartki, a ich przeciwnicy trzy.

Drużyna Sparty Sycewice nie skorzystała ze zmian. Zespół GKS-u Kowale również nie skorzystał ze zmian.