Jantar Ustka - Anioły Garczegorze 1-3 (0-0). 2. kolejka IV ligi pomorskiej

13 sierpnia odbyło się spotkanie 2. kolejki IV ligi pomorskiej pomiędzy drużynami Jantaru Ustka i Aniołów Garczegorze. Mecz zakończył się zwycięstwem Aniołów Garczegorze 3-1.

13 sierpnia  odbyło się spotkanie  2. kolejki  IV ligi pomorskiej pomiędzy drużynami Jantaru Ustka  i Aniołów Garczegorze. Mecz zakończył się zwycięstwem Aniołów Garczegorze 3-1.

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 10 pojedynków jedenastka Aniołów Garczegorze wygrała cztery razy, ale więcej przegrywała, bo pięć razy. Jeden mecz zakończył się remisem.

Od pierwszych minut zespół Aniołów Garczegorze zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Jantaru Ustka była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Aniołów Garczegorze w 23. minucie spotkania, gdy Filip Tomasiewicz zdobył pierwszą bramkę.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 0-1.

Jedyną kartkę w meczu obejrzał Bartlomiej Krol z drużyny Jantaru Ustka. Była to 55. minuta starcia.

Jedenastka Jantaru Ustka ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna Aniołów Garczegorze, strzelając kolejnego gola. Na 23 minuty przed zakończeniem drugiej połowy na listę strzelców wpisał się Michal Choszcz.

W 78. minucie swoją drugą bramkę w tym meczu zdobył Filip Tomasiewicz z Aniołów Garczegorze.

Zespół Jantaru Ustka nie dał rywalom długo cieszyć się ze zdobytej bramki. W 88. minucie wynik ustalił Łukasz Stasiak.

Do końca pojedynku wynik nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się rezultatem 1-3.

Arbiter nie ukarał zawodników Aniołów Garczegorze żadną kartką, natomiast piłkarzom Jantaru Ustka przyznał jedną żółtą.

Jedenastka Jantaru Ustka nie skorzystała ze zmian. Drużyna Aniołów Garczegorze również nie skorzystała ze zmian.