Chojniczanka II Chojnice - KS Sparta Sycewice 3-1 (0-0). 1. kolejka IV ligi pomorskiej

6 sierpnia odbyło się spotkanie 1. kolejki IV ligi pomorskiej pomiędzy drużynami Chojniczanki II i Sparty Sycewice. Mecz zakończył się zwycięstwem Chojniczanki II 3-1.

6 sierpnia  odbyło się spotkanie  1. kolejki  IV ligi pomorskiej pomiędzy drużynami Chojniczanki II  i Sparty Sycewice. Mecz zakończył się zwycięstwem Chojniczanki II 3-1.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Chojniczanki II w 13. minucie spotkania, gdy Rafał Majtyka zdobył pierwszą bramkę.

Zawodnicy Sparty Sycewice odpowiedzieli strzeleniem gola. W 32. minucie Łukasz Skierka wyrównał wynik meczu.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

Marcin Trojanowski wywołał eksplozję radości wśród kibiców Chojniczanki II, zdobywając kolejną bramkę w 62. minucie pojedynku. W 65. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Rafala Bobrowskiego ze Sparty Sycewice, a w 72. minucie Marcina Trojanowskiego z drużyny przeciwnej.

Na 17 minut przed zakończeniem drugiej połowy czerwoną kartkę po drugiej żółtej dostał Marcin Trojanowski z Chojniczanki II i musiał opuścić boisko. Pierwszą żółtą kartkę dostał on w 72. minucie.

Piłkarze Chojniczanki II dostali w meczu jedną żółtą kartkę oraz jedną czerwoną, natomiast ich przeciwnicy trzy żółte.

Drużyna Chojniczanki II nie skorzystała ze zmian. Zespół Sparty Sycewice również nie skorzystał ze zmian.