AS Kolbudy - Powiśle Dzierzgoń 1-1 (0-0). 2. kolejka IV ligi pomorskiej

W meczu 2. kolejki IV ligi pomorskiej, który rozegrany został 13 sierpnia, drużyna AS-u Kolbudy zremisowała z Powiślem Dzierzgoń 1-1 (0-0).

W  meczu 2. kolejki  IV ligi pomorskiej, który rozegrany został 13 sierpnia, drużyna AS-u Kolbudy zremisowała  z Powiślem Dzierzgoń  1-1 (0-0).

Drużyny nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 13 starć zespół AS-u Kolbudy wygrał dwa razy, ale więcej przegrywał, bo aż pięć razy. Sześć meczów zakończyło się remisem.

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. Między 12. a 31. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom AS-u Kolbudy i jedną drużynie przeciwnej.

Mateusz Sadlo wywołał eksplozję radości wśród kibiców AS-u Kolbudy, zdobywając bramkę w 44. minucie meczu. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-0.

W 55. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Olgierda Stanislawskiego z AS-u Kolbudy, a w 66. minucie Michala Lewandowskiego z drużyny przeciwnej.

Drużyna AS-u Kolbudy długo cieszyła się prowadzeniem. Trwało to 30 minut, zespół Powiśla Dzierzgoń doprowadził do remisu. Gola strzelił Michal Ressel. W 78. minucie czerwoną kartkę obejrzał Filip Dymerski, tym samym drużyna AS-u Kolbudy musiała końcówkę grać w dziesiątkę, ale utrzymała korzystny wynik.

W samej końcówce pojedynku arbiter pokazał żółtą kartkę Marcinowi Dampcowi z AS-u Kolbudy. Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się rezultatem 1-1.

Piłkarze AS-u Kolbudy obejrzeli w meczu cztery żółte kartki oraz jedną czerwoną, a ich przeciwnicy dwie żółte.

Zespół AS-u Kolbudy nie skorzystał ze zmian. Drużyna Powiśla Dzierzgoń również nie skorzystała ze zmian.