Anioły Garczegorze - MKS Bytovia Bytów 7-2 (0-0). 1. kolejka IV ligi pomorskiej

7 sierpnia odbyło się spotkanie 1. kolejki IV ligi pomorskiej pomiędzy drużynami Aniołów Garczegorze i Bytovii Bytów. Mecz zakończył się zwycięstwem Aniołów Garczegorze 7-2.

7 sierpnia  odbyło się spotkanie  1. kolejki  IV ligi pomorskiej pomiędzy drużynami Aniołów Garczegorze  i Bytovii Bytów. Mecz zakończył się zwycięstwem Aniołów Garczegorze 7-2.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Aniołów Garczegorze w drugiej minucie spotkania, gdy Artur Wojach strzelił pierwszego gola.

Zespół Bytovii Bytów ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację szybko wykorzystała drużyna Aniołów Garczegorze, zdobywając kolejną bramkę. W 11. minucie na listę strzelców wpisał się Dawid Kowalski.

Rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. W 21. minucie gola kontaktowego strzelił Volodymyr Kaydrovych.

Filip Tomasiewicz wywołał eksplozję radości wśród kibiców Aniołów Garczegorze, zdobywając kolejną bramkę w 23. minucie pojedynku. W 25. minucie sędzia przyznał żółtą kartkę Adamowi Szmidkemu z zespołu Bytovii Bytów.

Po pół godzinie gry za czerwoną kartkę zszedł z boiska Michał Wdowiak osłabiając tym samym drużynę Bytovii Bytów. Między 33. a 41. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Aniołów Garczegorze i jedną drużynie przeciwnej.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Aniołów Garczegorze w 44. minucie spotkania, gdy Jakub Bloch strzelił czwartego gola. W 45. minucie żółtą kartką został ukarany Jędrzej Głowiński, piłkarz Bytovii Bytów.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 4-1.

W 56. minucie żółtą kartkę dostał Maciej Gregorek z Aniołów Garczegorze.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Aniołów Garczegorze w 62. minucie spotkania, gdy Mateusz Sluminski zdobył piątą bramkę. W 66. minucie sędzia pokazał żółtą kartkę Arturowi Narewskiemu, piłkarzowi Aniołów Garczegorze.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Aniołów Garczegorze w 71. minucie spotkania, gdy Wiktor Szaradowski strzelił szóstego gola.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Aniołów Garczegorze w 78. minucie spotkania, gdy Lukasz Lapigrowski zdobył siódmą bramkę.

Zawodnicy Bytovii Bytów szybko odpowiedzieli strzeleniem gola. Na osiem minut przed zakończeniem spotkania wynik ustalił Artur Rzepinski.

W 88. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Radoslawa Reglinskiego, piłkarza Bytovii Bytów. Do końca pojedynku wynik nie uległ zmianie. Mecz zakończył się rezultatem 7-2.

Zawodnicy Bytovii Bytów otrzymali w meczu cztery żółte kartki oraz jedną czerwoną, natomiast ich przeciwnicy cztery żółte.

Zespół Aniołów Garczegorze nie skorzystał ze zmian. Drużyna Bytovii Bytów także nie skorzystała ze zmian.