ZKS Olimpia Zambrów - MOSP Bialystok 3-1 (0-0). 25. kolejka IV ligi podlaskiej

W meczu 25. kolejki IV ligi podlaskiej, który rozegrany został 13 maja, jedenastka Olimpii Zambrów wygrała z MOSP-em Bialystok 3-1 (0-0).

W  meczu 25. kolejki  IV ligi podlaskiej, który rozegrany został 13 maja, jedenastka Olimpii Zambrów wygrała  z MOSP-em Bialystok  3-1 (0-0).

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Drużyna Olimpii Zambrów wygrała dwa razy, nie przegrywając żadnego spotkania.

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. W 13. minucie kartkę obejrzał Mateusz Grabarz z zespołu MOSP-u Bialystok.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Olimpii Zambrów w 22. minucie spotkania, gdy Przemysław Jastrzebski zdobył pierwszą bramkę. W 31. minucie kartkę dostał Marcin Paczkowski, piłkarz Olimpii Zambrów.

Zespół MOSP-u Bialystok ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna Olimpii Zambrów, strzelając kolejnego gola. W 33. minucie na listę strzelców wpisał się Nazar Malynovskyi.

W 36. minucie kartkę dostał Rafal Kalinowski z Olimpii Zambrów.

Nazar Malynovskyi wywołał eksplozję radości wśród kibiców Olimpii Zambrów, zdobywając kolejną bramkę w 42. minucie starcia. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 3-0.

Zawodnicy MOSP-u Bialystok szybko odpowiedzieli strzeleniem gola. W 51. minucie bramkę pocieszenia zdobył Mateusz Karol.

Do końca pojedynku wynik nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się rezultatem 3-1.

Arbiter pokazał dwie żółte kartki piłkarzom Olimpii Zambrów, a zawodnikom MOSP-u Bialystok przyznał jedną.

Zespół Olimpii Zambrów nie skorzystał ze zmian. Drużyna MOSP-u Bialystok również nie skorzystała ze zmian.