Wigry Suwałki - MOSP Bialystok 3-2 (0-0). 1. kolejka IV ligi podlaskiej

7 sierpnia odbyło się spotkanie 1. kolejki IV ligi podlaskiej pomiędzy drużynami Wigier Suwałki i MOSP-u Bialystok. Starcie zakończyło się zwycięstwem Wigier Suwałki 3-2.

7 sierpnia  odbyło się spotkanie  1. kolejki  IV ligi podlaskiej pomiędzy drużynami Wigier Suwałki  i MOSP-u Bialystok. Starcie zakończyło się zwycięstwem Wigier Suwałki 3-2.

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Mecz zakończył się zwycięstwem zespołu Wigier Suwałki.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Jakub Wolosik wywołał eksplozję radości wśród kibiców MOSP-u Bialystok , strzelając gola w 11. minucie pojedynku.

Arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom Wigry Suwałki: Wojciechowi Milewskiemu w 21. i Lukaszowi Kubrakowi w 25. minucie.

Piłkarze Wigier Suwałki odpowiedzieli zdobyciem bramki. W 32. minucie Sebastian Zackiewicz wyrównał wynik meczu.

Między 35. a 44. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom MOSP-u Bialystok i jedną drużynie przeciwnej. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

Arbiter przyznał trzy żółte kartki zawodnikom Wigier Suwałki, natomiast piłkarzom MOSP-u Bialystok pokazał dwie.

Zespół Wigier Suwałki nie skorzystał ze zmian. Jedenastka MOSP-u Bialystok również nie skorzystała ze zmian.