UKS Krypnianka Krypno - Sparta 1951 Szepietowo 3-1 (0-0). 25. kolejka IV ligi podlaskiej

15 maja odbył się pojedynek 25. kolejki IV ligi podlaskiej pomiędzy drużynami Krypnianki Krypno i Sparty Szepietowo. Mecz zakończył się zwycięstwem Krypnianki Krypno 3-1.

15 maja  odbył się pojedynek  25. kolejki  IV ligi podlaskiej pomiędzy drużynami Krypnianki Krypno  i Sparty Szepietowo. Mecz zakończył się zwycięstwem Krypnianki Krypno 3-1.

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą pięć razy. Jedenastka Krypnianki Krypno wygrała aż cztery razy, a przegrała tylko raz.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. W pierwszych minutach meczu to piłkarze Krypnianki Krypno otworzyli wynik. W 13. minucie bramkę zdobył Patryk Kaczynski.

W 31. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Arkadiusza Wojnę ze Sparty Szepietowo, a w 34. minucie Macieja Stachelka z drużyny przeciwnej.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Krypnianki Krypno w 41. minucie spotkania, gdy Jakub Maslowski strzelił drugiego gola. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

Karol Chrzanowski wywołał eksplozję radości wśród kibiców Sparty Szepietowo, zdobywając bramkę w 56. minucie spotkania.

Jedenastka Sparty Szepietowo ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystał zespół Krypnianki Krypno, strzelając kolejnego gola. W 66. minucie wynik ustalił Łukasz Stachurski.

Jedyną kartkę w drugiej połowie sędzia pokazał Adamowi Orlowskiemu z drużyny Krypnianki Krypno. Była to 88. minuta meczu. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się rezultatem 3-1.

Arbiter przyznał dwie żółte kartki piłkarzom Krypnianki Krypno, a zawodnikom Sparty Szepietowo pokazał jedną.

Jedenastka Krypnianki Krypno nie skorzystała ze zmian. Zespół Sparty Szepietowo także nie skorzystał ze zmian.