UKS Krypnianka Krypno - LKS Promień Mońki 0-3 (0-0). 2. kolejka IV ligi podlaskiej

13 sierpnia odbyło się starcie 2. kolejki IV ligi podlaskiej pomiędzy drużynami Krypnianki Krypno i Promienia Mońki. Mecz zakończył się zwycięstwem Promienia Mońki 3-0.

13 sierpnia  odbyło się starcie  2. kolejki  IV ligi podlaskiej pomiędzy drużynami Krypnianki Krypno  i Promienia Mońki. Mecz zakończył się zwycięstwem Promienia Mońki 3-0.

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na sześć spotkań drużyna Krypnianki Krypno wygrała dwa razy, ale więcej przegrywała, bo cztery razy. Żaden pojedynek nie zakończył się remisem.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Promienia Mońki w 14. minucie spotkania, gdy Patryk Poliński zdobył pierwszą bramkę.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie sędzia pokazał Mateuszowi Butkiewiczowi z zespołu Krypnianki Krypno. Była to 25. minuta meczu. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

W 56. minucie arbiter pokazał kartkę Patrykowi Kaczynskiemu, zawodnikowi Krypnianki Krypno.

Jedenastka Krypnianki Krypno ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystał zespół Promienia Mońki, strzelając kolejnego gola. Na 25 minut przed zakończeniem drugiej połowy na listę strzelców wpisał się Maciej Odyjewski.

W 74. minucie kartkę obejrzał Krystian Czerech z Promienia Mońki.

W ostatnich minutach spotkania na boisku emocje piłkarzy dorównywały tym na trybunach. Na trzy minuty przed zakończeniem spotkania wynik na 0-3 podwyższył Eryk Kajewski.

Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0-3.

Arbiter pokazał dwie żółte kartki piłkarzom Krypnianki Krypno, natomiast zawodnikom Promienia Mońki przyznał jedną.

Drużyna Krypnianki Krypno nie skorzystała ze zmian. Zespół Promienia Mońki także nie skorzystał ze zmian.