Sparta 1951 Szepietowo - MOSP Bialystok 2-1 (0-0). 2. kolejka IV ligi podlaskiej

W meczu 2. kolejki IV ligi podlaskiej, który rozegrany został 13 sierpnia, drużyna Sparty Szepietowo zwyciężyła z MOSP-em Bialystok 2-1 (0-0).

W  meczu 2. kolejki  IV ligi podlaskiej, który rozegrany został 13 sierpnia, drużyna Sparty Szepietowo zwyciężyła  z MOSP-em Bialystok  2-1 (0-0).

Drużyny nie spotykały się na boisku zbyt często. Na osiem spotkań zespół MOSP-u Bialystok wygrał cztery razy i tyle samo razy przegrywał. Żaden pojedynek nie zakończył się remisem.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Mateusz Karol wywołał eksplozję radości wśród kibiców MOSP-u Bialystok, zdobywając bramkę w 12. minucie meczu.

Między 23. a 44. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Sparty Szepietowo i jedną drużynie przeciwnej. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 0-1.

W 56. minucie żółtą kartkę dostał Mateusz Grabarz, piłkarz MOSP-u Bialystok.

Zawodnicy Sparty Szepietowo w końcu odpowiedzieli strzeleniem gola. Na 25 minut przed zakończeniem drugiej połowy na listę strzelców wpisał się J. Karpinski.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Sparty Szepietowo w 73. minucie spotkania, gdy Aliaksei Vatkevich zdobył drugą bramkę. W 77. minucie żółtą kartkę dostał Michal Grygoruk z MOSP-u Bialystok.

Na sześć minut przed zakończeniem starcia czerwoną kartkę obejrzał Damian Wysocki, tym samym drużyna Sparty Szepietowo musiała końcówkę grać w dziesiątkę, mimo to zdołała jeszcze poprawić wynik. Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 2-1.

Arbiter przyznał dwie żółte kartki zawodnikom Sparty Szepietowo w pierwszej połowie, natomiast w drugiej jedną czerwoną. Piłkarze drużyny przeciwnej otrzymali w pierwszej połowie jedną żółtą kartkę, a w drugiej dwie.

Zespół Sparty Szepietowo nie skorzystał ze zmian. Drużyna MOSP-u Bialystok również nie skorzystała ze zmian.