Sparta 1951 Szepietowo - MKS Cresovia Siemiatycze 2-0 (0-0). 26. kolejka IV ligi podlaskiej

W meczu 26. kolejki IV ligi podlaskiej, który rozegrany został 21 maja, drużyna Sparty Szepietowo wygrała z Cresovią Siemiatycze 2-0 (0-0).

W  meczu 26. kolejki  IV ligi podlaskiej, który rozegrany został 21 maja, drużyna Sparty Szepietowo wygrała  z Cresovią Siemiatycze  2-0 (0-0).

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą 17 razy. Jedenastka Sparty Szepietowo wygrała aż dziewięć razy, zremisowała sześć, a przegrała tylko dwa.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. Jedyną kartkę w pierwszej połowie arbiter pokazał Dominikowi Betce z jedenastki Sparty Szepietowo. Była to 13. minuta spotkania.

Wysiłki podejmowane przez drużynę Sparty Szepietowo w końcu przyniosły efekt bramkowy. W 34. minucie na listę strzelców wpisał się Gleb Plotnikov.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Sparty Szepietowo w 56. minucie spotkania, gdy Patryk Ołów strzelił drugiego gola. Sędzia przyznał żółte kartki zawodnikom Cresovia Siemiatycze: Rafalowi Karolczukowi w 67. i Kacprowi Zazulinskiemu w 78. minucie.

Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-0.

Arbiter pokazał jedną żółtą kartkę zawodnikom Sparty Szepietowo, natomiast piłkarzom Cresovii Siemiatycze przyznał dwie.

Drużyna Sparty Szepietowo nie skorzystała ze zmian. Zespół Cresovii Siemiatycze także nie skorzystał ze zmian.