MOSP Bialystok - UKS Krypnianka Krypno 6-1 (0-0). 26. kolejka IV ligi podlaskiej

W meczu 26. kolejki IV ligi podlaskiej, który rozegrany został 21 maja, jedenastka MOSP-u Bialystok wysoko wygrała z Krypnianką Krypno 6-1 (0-0).

W  meczu 26. kolejki  IV ligi podlaskiej, który rozegrany został 21 maja, jedenastka MOSP-u Bialystok wysoko wygrała  z Krypnianką Krypno  6-1 (0-0).

Zespoły nie spotykały się na boisku zbyt często. Na pięć spotkań jedenastka MOSP-u Bialystok wygrała dwa razy, ale więcej przegrywała, bo trzy razy. Żaden pojedynek nie zakończył się remisem.

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. W 13. minucie arbiter pokazał kartkę Hubertowi Stachurskiemu z drużyny Krypnianki Krypno.

W 24. minucie bramkę samobójczą strzelił zawodnik Krypnianki Krypno Damian Garbowski. Na 10 minut przed zakończeniem pierwszej połowy sędzia pokazał kartkę Jakubowi Wozniewskiemu, piłkarzowi Krypnianki Krypno.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-0.

Patryk Sawicki wywołał eksplozję radości wśród kibiców MOSP-u Bialystok, zdobywając kolejną bramkę w 51. minucie spotkania.

Po przerwie rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. W 55. minucie pokonał bramkarza Mateusz Karol.

Zawodnicy Krypnianki Krypno szybko odpowiedzieli strzeleniem gola. Po pierwszym kwadransie od gwizdka rozpoczynającego drugą część meczu na listę strzelców wpisał się Maciej Stachelek.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy MOSP-u Bialystok w 71. minucie spotkania, gdy Fabian Leonowicz zdobył czwartą bramkę. Jedyną kartkę w drugiej połowie otrzymał Patryk Kaczynski z Krypnianki Krypno. Była to 77. minuta meczu.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników MOSP-u Bialystok w 81. minucie spotkania, gdy Jakub Wolosik strzelił piątego gola.

W 88. minucie swoją drugą bramkę w tym meczu zdobył Jakub Wolosik z MOSP-u Bialystok. Do końca pojedynku wynik nie uległ zmianie. Starcie zakończyło się rezultatem 6-1.

Sędzia nie ukarał piłkarzy MOSP-u Bialystok żadną kartką, natomiast zawodnikom Krypnianki Krypno pokazał trzy żółte.

Jedenastka MOSP-u Bialystok nie skorzystała ze zmian. Drużyna Krypnianki Krypno również nie skorzystała ze zmian.