MKS Ruch Wysokie Mazowieckie - Czarni Czarna Białostocka 2-0 (0-0). 25. kolejka IV ligi podlaskiej

14 maja odbył się pojedynek 25. kolejki IV ligi podlaskiej pomiędzy drużynami Ruchu Wysokie Maz. i Czarnej Białostockiej. Mecz zakończył się zwycięstwem Ruchu Wysokie Maz. 2-0.

14 maja  odbył się pojedynek  25. kolejki  IV ligi podlaskiej pomiędzy drużynami Ruchu Wysokie Maz.  i Czarnej Białostockiej. Mecz zakończył się zwycięstwem Ruchu Wysokie Maz. 2-0.

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Jedenastka Ruchu Wysokie Maz. wygrała dwa razy, nie przegrywając żadnego spotkania.

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. Jedyną kartkę w pierwszej połowie sędzia pokazał Jakubowi Mikołajczykowi z drużyny Ruchu Wysokie Maz. Była to 13. minuta spotkania.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Ruchu Wysokie Maz. w 32. minucie spotkania, gdy Kamil Jackiewicz strzelił pierwszego gola. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

W 56. minucie kartkę otrzymał Sebastian Jagielski z Czarnej Białostockiej.

Drużyna Czarnej Białostockiej ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała jedenastka Ruchu Wysokie Maz., zdobywając kolejną bramkę. Na 25 minut przed zakończeniem drugiej połowy wynik na 2-0 podwyższył Tomasz Porębski.

Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom Ruch Wysokie Maz.: Maciejowi Walendziewskiemu w 73. i Jakubowi Judzickiemu w 90. minucie. Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się rezultatem 2-0.

Arbiter przyznał trzy żółte kartki zawodnikom Ruchu Wysokie Maz., natomiast piłkarzom Czarnej Białostockiej pokazał jedną.

Zespół Ruchu Wysokie Maz. nie skorzystał ze zmian. Jedenastka Czarnej Białostockiej także nie skorzystała ze zmian.