MKS Cresovia Siemiatycze - Wigry Suwałki 2-6 (0-0). 2. kolejka IV ligi podlaskiej

13 sierpnia odbyło się spotkanie 2. kolejki IV ligi podlaskiej pomiędzy drużynami Cresovii Siemiatycze i Wigier Suwałki. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Wigier Suwałki 6-2.

13 sierpnia  odbyło się spotkanie  2. kolejki  IV ligi podlaskiej pomiędzy drużynami Cresovii Siemiatycze  i Wigier Suwałki. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Wigier Suwałki 6-2.

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny Wigier Suwałki.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Cresovii Siemiatycze w 13. minucie spotkania, gdy Kacper Zazulinski zdobył pierwszą bramkę.

Jedenastka Wigier Suwałki ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna Cresovii Siemiatycze, strzelając kolejnego gola. W 34. minucie trafił Kamil Tomczyk.

Pod koniec pierwszej połowy rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. W 42. minucie na listę strzelców wpisał się Filip Kozłowski.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 2-1.

Zespół Cresovii Siemiatycze nie skorzystał ze zmian. Jedenastka Wigier Suwałki także nie skorzystała ze zmian.