MKS Cresovia Siemiatycze - KKS Orzeł Kolno 3-1 (0-0). 25. kolejka IV ligi podlaskiej

W pojedynku 25. kolejki IV ligi podlaskiej, który rozegrany został 14 maja, zespół Cresovii Siemiatycze zwyciężył z KKS Orzeł Kolno 3-1 (0-0).

W  pojedynku 25. kolejki  IV ligi podlaskiej, który rozegrany został 14 maja, zespół Cresovii Siemiatycze zwyciężył  z KKS Orzeł Kolno  3-1 (0-0).

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 12 spotkań drużyna KKS Orzeł Kolno wygrała cztery razy, ale więcej przegrywała, bo sześć razy. Dwa mecze zakończyły się remisem.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. W pierwszych minutach meczu to piłkarze KKS Orzeł Kolno otworzyli wynik. W 13. minucie bramkę zdobył Kamil Trambecki.

Zawodnicy Cresovii Siemiatycze odpowiedzieli strzeleniem gola. W 42. minucie bramkę wyrównującą zdobył Mateusz Kosiński.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-1.

Jedenastka Cresovii Siemiatycze nie skorzystała ze zmian. Zespół KKS Orzeł Kolno także nie skorzystał ze zmian.