LKS Promień Mońki - KS Warmia Grajewo 1-1 (0-0). 25. kolejka IV ligi podlaskiej

14 maja odbyło się spotkanie 25. kolejki IV ligi podlaskiej pomiędzy drużynami Promienia Mońki i Warmii Grajewo. Pojedynek zakończył się remisem 1-1.

14 maja  odbyło się spotkanie  25. kolejki  IV ligi podlaskiej pomiędzy drużynami Promienia Mońki  i Warmii Grajewo. Pojedynek zakończył się remisem 1-1.

Drużyny nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 13 starć jedenastka Promienia Mońki wygrała dwa razy, ale więcej przegrywała, bo aż sześć razy. Pięć meczów zakończyło się remisem.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. W pierwszych minutach meczu to piłkarze Promienia Mońki otworzyli wynik. W 13. minucie dającego prowadzenie gola dla drużyny Promienia Mońki strzelił Damian Purta.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie sędzia przyznał Lukaszowi Godlewskiemu z jedenastki Promienia Mońki. Była to 25. minuta starcia. Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 1-0.

Między 51. a 76. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując cztery żółte kartki piłkarzom Warmii Grajewo i dwie drużynie przeciwnej.

Zespół Warmii Grajewo wyrównał wynik meczu. Na 10 minut przed zakończeniem meczu wynik ustalił Arkadiusz Mazurek.

W 88. minucie kartką został ukarany Maciej Krupa, zawodnik Warmii Grajewo. Do końca pojedynku rezultat nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Arbiter pokazał trzy żółte kartki piłkarzom Promienia Mońki, natomiast zawodnikom Warmii Grajewo przyznał pięć.

Drużyna Promienia Mońki nie skorzystała ze zmian. Zespół Warmii Grajewo także nie skorzystał ze zmian.