ŁKS 1926 Łomża - MKS Ruch Wysokie Mazowieckie 4-3 (0-0). 2. kolejka IV ligi podlaskiej

W starciu 2. kolejki IV ligi podlaskiej, które rozegrane zostało 13 sierpnia, zespół ŁKS-u 1926 Łomża zwyciężył z Ruchem Wysokie Maz. 4-3 (0-0).

W  starciu 2. kolejki  IV ligi podlaskiej, które rozegrane zostało 13 sierpnia, zespół ŁKS-u 1926 Łomża zwyciężył  z Ruchem Wysokie Maz.  4-3 (0-0).

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą siedem razy. Drużyna ŁKS-u 1926 Łomża wygrała aż cztery razy, zremisowała raz, a przegrała tylko dwa.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. W pierwszych minutach meczu zawodnicy ŁKS-u 1926 Łomża nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W 13. minucie Łukasz Świderski dał prowadzenie swojemu zespołowi.

W 23. minucie kartkę dostał Maciej Zieniewicz, piłkarz Ruchu Wysokie Maz..

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników ŁKS-u 1926 Łomża w 26. minucie spotkania, gdy Vadym Voronchenko strzelił drugiego gola.

Piłkarze Ruchu Wysokie Maz. szybko odpowiedzieli zdobyciem bramki. W 31. minucie na listę strzelców wpisał się Michal Grochowski.

Na cztery minuty przed zakończeniem pierwszej połowy kartkę dostał Patryk Szymanski z ŁKS-u 1926 Łomża.

Dalsze wysiłki podejmowane przez drużynę Ruchu Wysokie Maz. przyniosły efekt bramkowy. W 44. minucie gola wyrównującego strzelił Kacper Skibko.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 2-2.

Po przerwie rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. W 56. minucie na listę strzelców wpisał się Pawel Brokowski.

Między 62. a 74. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując trzy żółte kartki piłkarzom Ruchu Wysokie Maz. i jedną drużynie przeciwnej. Jedenastce Ruchu Wysokie Maz. zabrakło czasu, żeby zadać decydujący cios i spotkanie zakończyło się skromnym zwycięstwem drużyny ŁKS-u 1926 Łomża.

Sędzia ukarał żółtymi kartkami czterech zawodników Ruchu Wysokie Maz.. Pokazał im jedną żółtą kartkę w pierwszej i trzy w drugiej połowie meczu. Piłkarze ŁKS-u 1926 Łomża otrzymali jedną żółtą kartkę w pierwszej i jedną w drugiej części meczu.

Zespół ŁKS-u 1926 Łomża nie skorzystał ze zmian. Jedenastka Ruchu Wysokie Maz. również nie skorzystała ze zmian.