ŁKS 1926 Łomża - KS Grabówka 2-0 (0-0). 25. kolejka IV ligi podlaskiej

14 maja odbyło się spotkanie 25. kolejki IV ligi podlaskiej pomiędzy drużynami ŁKS-u 1926 Łomża i KS-u Grabówka. Starcie zakończyło się zwycięstwem ŁKS-u 1926 Łomża 2-0.

14 maja  odbyło się spotkanie  25. kolejki  IV ligi podlaskiej pomiędzy drużynami ŁKS-u 1926 Łomża  i KS-u Grabówka. Starcie zakończyło się zwycięstwem ŁKS-u 1926 Łomża 2-0.

Występujące tu drużyny w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Jedenastka ŁKS-u 1926 Łomża wygrała dwa razy, nie przegrywając żadnego meczu.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy ŁKS-u 1926 Łomża w drugiej minucie spotkania, gdy Xahne Reid strzelił pierwszego gola.

Patryk Szymanski wywołał eksplozję radości wśród kibiców ŁKS-u 1926 Łomża, zdobywając kolejną bramkę w 12. minucie pojedynku. Jedyną kartkę w meczu sędzia pokazał Przemyslawowi Zebrowskiemu z ŁKS-u 1926 Łomża. Była to 33. minuta starcia.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 2-0.

Do końca meczu rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 2-0.

Arbiter nie ukarał zawodników KS-u Grabówka żadną kartką, natomiast piłkarzom ŁKS-u 1926 Łomża przyznał jedną żółtą.

Zespół ŁKS-u 1926 Łomża nie skorzystał ze zmian. Jedenastka KS-u Grabówka również nie skorzystała ze zmian.