KS Wasilków - KS Michałowo 2-4 (0-0). 25. kolejka IV ligi podlaskiej

14 maja odbyło się spotkanie 25. kolejki IV ligi podlaskiej pomiędzy drużynami KS-u Wasilków i KS-u Michałowo. Pojedynek zakończył się zwycięstwem KS-u Michałowo 4-2.

14 maja  odbyło się spotkanie  25. kolejki  IV ligi podlaskiej pomiędzy drużynami KS-u Wasilków  i KS-u Michałowo. Pojedynek zakończył się zwycięstwem KS-u Michałowo 4-2.

Drużyny nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 10 starć zespół KS-u Michałowo wygrał trzy razy, ale więcej przegrywał, bo cztery razy. Trzy mecze zakończyły się remisem.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do zawodników KS-u Michałowo w 11. minucie spotkania, gdy Mateusz Rogowski zdobył pierwszą bramkę.

Drużyna KS-u Wasilków otrząsnęła się z chwilowego letargu. Ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Ich wysiłki niedługo przyniosły efekt. W 22. minucie gola wyrównującego strzelił Michal Hryszko.

Piłkarze KS-u Michałowo odpowiedzieli zdobyciem bramki. W 33. minucie dającego prowadzenie gola dla zawodników KS-u Michałowo strzelił Krystian Dawidziuk.

Piłkarze KS-u Wasilków nie poddali się i także zdobyli dwie bramki jeszcze w pierwszej połowie. Na dwie minuty przed zakończeniem pierwszej połowy Michal Hryszko po raz drugi trafił do bramki zmieniając wynik na 2-2.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 2-2.

Kilka chwil później okazało się, że dalsze wysiłki podejmowane przez zespół KS-u Michałowo przyniosły efekt bramkowy. W 56. minucie Piotr Skiepko dał prowadzenie swojej drużynie.

Sędzia pokazał żółte kartki zawodnikom KS Wasilków: Rafalowi Szeretusze w 62. i Dawidowi Sliwowskiemu w 66. minucie.

Zespół KS-u Wasilków ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna KS-u Michałowo, strzelając kolejnego gola. Bramkę na 2-4 zdobył ponownie w 74. minucie Mateusz Rogowski.

Między 77. a 84. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom KS-u Michałowo i jedną drużynie przeciwnej. Na dwie minuty przed zakończeniem pojedynku czerwoną kartkę obejrzał Przemyslaw Panek, tym samym zespół KS-u Michałowo musiał końcówkę grać w dziesiątkę, mimo to zdołał jeszcze poprawić wynik. W 90. minucie sędzia przyznał żółtą kartkę Piotrowi Skiepce z KS-u Michałowo.

Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się rezultatem 2-4.

Arbiter pokazał trzy żółte kartki i jedną czerwoną zawodnikom KS-u Michałowo, a piłkarzom KS-u Wasilków przyznał trzy żółte.

Drużyna KS-u Wasilków nie skorzystała ze zmian. Zespół KS-u Michałowo także nie skorzystał ze zmian.