KS Warmia Grajewo - MKS Ruch Wysokie Mazowieckie 1-1 (0-0). 26. kolejka IV ligi podlaskiej

21 maja odbyło się spotkanie 26. kolejki IV ligi podlaskiej pomiędzy drużynami Warmii Grajewo i Ruchu Wysokie Maz. Mecz zakończył się remisem 1-1.

21 maja  odbyło się spotkanie  26. kolejki  IV ligi podlaskiej pomiędzy drużynami Warmii Grajewo  i Ruchu Wysokie Maz. Mecz zakończył się remisem 1-1.

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą cztery razy. Drużyna Ruchu Wysokie Maz. wygrała dwa razy, zremisowała raz, a przegrała tylko raz.

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. W 11. minucie żółtą kartkę otrzymał Edison z Warmii Grajewo.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Ruchu Wysokie Maz. w 14. minucie spotkania, gdy Kamil Jackiewicz strzelił pierwszego gola. W 31. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Filipa Chmielewskiego, zawodnika Warmii Grajewo.

Na cztery minuty przed zakończeniem pierwszej połowy za czerwoną kartkę zszedł z boiska Jakub Mikołajczyk osłabiając tym samym drużynę Ruchu Wysokie Maz.. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

W 55. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Dawida Skalskiego z Warmii Grajewo, a w 62. minucie Kamila Jackiewicza z drużyny przeciwnej.

Piłkarze Warmii Grajewo w końcu odpowiedzieli zdobyciem bramki. W 67. minucie na listę strzelców wpisał się Arkadiusz Mazurek.

Między 77. a 90. minutą, arbiter starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki piłkarzom Ruchu Wysokie Maz. i jedną drużynie przeciwnej. Do końca starcia rezultat nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Sędzia przyznał dwie żółte kartki zawodnikom Warmii Grajewo w pierwszej połowie, w drugiej również dwie. Piłkarze drużyny przeciwnej dostali w pierwszej połowie jedną czerwoną kartkę, a w drugiej trzy żółte.

Zespół Warmii Grajewo nie skorzystał ze zmian. Drużyna Ruchu Wysokie Maz. także nie skorzystała ze zmian.