KS Śniadowo - KS Grabówka 1-1 (0-0). 2. kolejka IV ligi podlaskiej

W pojedynku 2. kolejki IV ligi podlaskiej, który rozegrany został 14 sierpnia, drużyna KS-u Śniadowo zremisowała z KS-em Grabówka 1-1 (0-0).

W  pojedynku 2. kolejki  IV ligi podlaskiej, który rozegrany został 14 sierpnia, drużyna KS-u Śniadowo zremisowała  z KS-em Grabówka  1-1 (0-0).

Obie drużyny grały dotychczas ze sobą tylko raz. Spotkanie zakończyło się remisem.

Od pierwszych minut zespół KS-u Grabówka zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony jedenastki KS-u Śniadowo była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Jedyną kartkę w pierwszej połowie sędzia przyznał Tomaszowi Brzozowskiemu z KS-u Śniadowo. Była to 32. minuta spotkania.

W 55. minucie arbiter ukarał żółtą kartką Wojciecha Kuklinskiego z KS-u Grabówka, a w 67. minucie Daniela Kopca z drużyny przeciwnej.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników KS-u Śniadowo w 72. minucie spotkania, gdy Tomasz Brzozowski strzelił pierwszego gola.

Piłkarze KS-u Grabówka szybko odpowiedzieli zdobyciem bramki. W 78. minucie gola wyrównującego strzelił Tomasz Abramowicz.

W 83. minucie kartkę dostał Adam Jozwowicz, zawodnik KS-u Grabówka. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 1-1.

Piłkarze obu drużyn obejrzeli po dwie żółte kartki.

Jedenastka KS-u Śniadowo nie skorzystała ze zmian. Drużyna KS-u Grabówka także nie skorzystała ze zmian.