KS Michałowo - ZKS Olimpia Zambrów 0-3 (0-0). 26. kolejka IV ligi podlaskiej

W starciu 26. kolejki IV ligi podlaskiej, które rozegrane zostało 22 maja, zespół KS-u Michałowo przegrał z Olimpią Zambrów 0-3 (0-0).

W  starciu 26. kolejki  IV ligi podlaskiej, które rozegrane zostało 22 maja, zespół KS-u Michałowo przegrał  z Olimpią Zambrów  0-3 (0-0).

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Drużyna Olimpii Zambrów wygrała dwa razy, nie przegrywając żadnego meczu.

Sędzia musiał uspokoić zawodników już na początku meczu. Arbiter pokazał żółte kartki zawodnikom KS Michałowo: Krystianowi Dawidziukowi w 11. i Kamilowi Gryce w 32. minucie.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Olimpii Zambrów w 55. minucie spotkania, gdy Kamil Zalewski strzelił pierwszego gola.

Kamil Zalewski wywołał eksplozję radości wśród kibiców Olimpii Zambrów, zdobywając kolejną bramkę w 67. minucie meczu.

Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy Olimpii Zambrów w 74. minucie spotkania, gdy Nazar Malynovskyi strzelił trzeciego gola. Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się wynikiem 0-3.

Sędzia nie ukarał zawodników Olimpii Zambrów żadną kartką, natomiast piłkarzom KS-u Michałowo przyznał dwie żółte.

Drużyna KS-u Michałowo nie skorzystała ze zmian. Jedenastka Olimpii Zambrów również nie skorzystała ze zmian.