KS Michałowo - Czarni Czarna Białostocka 3-2 (0-0). 2. kolejka IV ligi podlaskiej

W spotkaniu 2. kolejki IV ligi podlaskiej, które rozegrane zostało 11 sierpnia, drużyna KS-u Michałowo wygrała z Czarną Białostocką 3-2 (0-0).

W  spotkaniu 2. kolejki  IV ligi podlaskiej, które rozegrane zostało 11 sierpnia, drużyna KS-u Michałowo wygrała  z Czarną Białostocką  3-2 (0-0).

Występujące tu zespoły w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą trzy razy. Jedenastka KS-u Michałowo wygrała aż trzy razy, nie przegrywając żadnego meczu.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy KS-u Michałowo w 13. minucie spotkania, gdy Przemyslaw Kozlik zdobył pierwszą bramkę.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie otrzymał Przemyslaw Panek z zespołu KS-u Michałowo. Była to 23. minuta spotkania. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

W 51. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Szymona Holowacza z Czarnej Białostockiej, a w 55. minucie Dawida Sliwowskiego z drużyny przeciwnej.

Drużyna Czarnej Białostockiej ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała jedenastka KS-u Michałowo, strzelając kolejnego gola. Po godzinie gry trafił Adam Butkiewicz.

W 67. minucie kartkę obejrzał Kamil Gryko z KS-u Michałowo.

W końcu rozwiązał się worek z bramkami. Widzowie mieli powody do zadowolenia. Na 18 minut przed zakończeniem drugiej połowy na listę strzelców wpisał się Lukasz Roszkowski.

W 77. minucie sędzia pokazał kartkę Marcinowi Pawnukowi, zawodnikowi Czarnej Białostockiej.

Marcin Pawnuk wywołał eksplozję radości wśród kibiców Czarnej Białostockiej, zdobywając bramkę w 82. minucie starcia.

W ostatnich minutach spotkania na boisku emocje piłkarzy dorównywały tym na trybunach. Na dwie minuty przed zakończeniem pojedynku wynik ustalił Szymon Holowacz.

W 90. minucie arbiter ukarał kartką Patryka Tarasiuka, piłkarza Czarnej Białostockiej. Zespołowi Czarnej Białostockiej zabrakło czasu, żeby zadać decydujący cios i spotkanie zakończyło się skromnym zwycięstwem drużyny KS-u Michałowo.

Zawodnicy obu drużyn dostali po trzy żółte kartki.

Jedenastka KS-u Michałowo nie skorzystała ze zmian. Drużyna Czarnej Białostockiej także nie skorzystała ze zmian.