KS Grabówka - MKS Tur Bielsk Podlaski 2-2 (0-0). 26. kolejka IV ligi podlaskiej

21 maja odbyło się spotkanie 26. kolejki IV ligi podlaskiej pomiędzy drużynami KS-u Grabówka i Tur Bielska Podlaskiego. Starcie zakończyło się remisem 2-2.

21 maja  odbyło się spotkanie  26. kolejki  IV ligi podlaskiej pomiędzy drużynami KS-u Grabówka  i Tur Bielska Podlaskiego. Starcie zakończyło się remisem 2-2.

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą dwa razy. Drużyna Tur Bielska Podlaskiego wygrała jeden raz, zremisowała raz, nie przegrywając żadnego spotkania.

Od pierwszych minut drużyna Tur Bielska Podlaskiego zawzięcie atakowała bramkę przeciwników. Linia obrony zespołu KS-u Grabówka była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym wyniku.

Na początku drugiej połowy to piłkarze Tur Bielska Podlaskiego otworzyli wynik. W 54. minucie na listę strzelców wpisał się Jan Kacprowski.

Na 24 minuty przed zakończeniem drugiej połowy kartkę dostał Patryk Niemczynowicz z Tur Bielska Podlaskiego.

Wysiłki podejmowane przez jedenastkę KS-u Grabówka w końcu przyniosły efekt bramkowy. W 72. minucie bramkę wyrównującą zdobył Maciej Kurcewicz.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników KS-u Grabówka w 78. minucie spotkania, gdy Michał Domański strzelił drugiego gola. W 83. minucie arbiter ukarał kartką Macieja Kurcewicza, piłkarza KS-u Grabówka.

Zawodnicy Tur Bielska Podlaskiego odpowiedzieli zdobyciem bramki. W doliczonym czasie gry wynik ustalił Piotr Kosinski.

Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Spotkanie zakończyło się rezultatem 2-2.

Piłkarze obu drużyn obejrzeli po jednej żółtej kartce.

Jedenastka KS-u Grabówka nie skorzystała ze zmian. Zespół Tur Bielska Podlaskiego także nie skorzystał ze zmian.