KKS Orzeł Kolno - LKS Promień Mońki 0-2 (0-0). 26. kolejka IV ligi podlaskiej

W starciu 26. kolejki IV ligi podlaskiej, które rozegrane zostało 22 maja, drużyna KKS Orzeł Kolno przegrała z Promieniem Mońki 0-2 (0-0).

W  starciu 26. kolejki  IV ligi podlaskiej, które rozegrane zostało 22 maja, drużyna KKS Orzeł Kolno przegrała  z Promieniem Mońki  0-2 (0-0).

Sędzia musiał opanować emocje piłkarzy już na początku meczu. W 13. minucie sędzia pokazał kartkę Jakubowi Tekieniowi, piłkarzowi Promienia Mońki.

Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Promienia Mońki w 23. minucie spotkania, gdy Maciej Odyjewski zdobył pierwszą bramkę. W 41. minucie kartkę dostał Krzysztof Klim z Promienia Mońki.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 0-1.

Zespół KKS Orzeł Kolno ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała jedenastka Promienia Mońki, strzelając kolejnego gola. W doliczonym czasie gry wynik na 0-2 podwyższył Damian Purta.

Do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie. Mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Sędzia nie ukarał piłkarzy KKS Orzeł Kolno żadną kartką, natomiast zawodnikom Promienia Mońki pokazał dwie żółte.

Zespół KKS Orzeł Kolno nie skorzystał ze zmian. Drużyna Promienia Mońki także nie skorzystała ze zmian.