Dąb Dąbrowa Białostocka - KS Wasilków 2-3 (0-0). 2. kolejka IV ligi podlaskiej

14 sierpnia odbył się mecz 2. kolejki IV ligi podlaskiej pomiędzy drużynami Dębu Dąbrowa B. i KS-u Wasilków. Starcie zakończyło się zwycięstwem KS-u Wasilków 3-2.

14 sierpnia  odbył się mecz  2. kolejki  IV ligi podlaskiej pomiędzy drużynami Dębu Dąbrowa B.  i KS-u Wasilków. Starcie zakończyło się zwycięstwem KS-u Wasilków 3-2.

Drużyny nie spotykały się na boisku zbyt często. Na osiem spotkań zespół Dębu Dąbrowa B. wygrał trzy razy, ale więcej przegrywał, bo cztery razy. Jeden mecz zakończył się remisem.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. W pierwszych minutach meczu piłkarze KS-u Wasilków nie dali szansy bramkarzowi drużyny przeciwnej. W 12. minucie Jan Pawłowski dał prowadzenie swojej drużynie.

Po pół godzinie gry żółtą kartkę dostał Wojciech Nasuto, zawodnik KS-u Wasilków.

Zespół Dębu Dąbrowa B. ruszył do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna KS-u Wasilków, strzelając kolejnego gola. W 38. minucie Jan Pawłowski ponownie trafił do bramki zmieniając wynik na 0-2.

Na tym zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Obie drużyny schodziły na przerwę przy wyniku 0-2.

Piłkarze Dębu Dąbrowa B. odpowiedzieli zdobyciem bramki. W 55. minucie na listę strzelców wpisał się Mateusz Prolejko.

W 66. minucie do własnej bramki trafił zawodnik Dębu Dąbrowa B. Dawid Dudziuk. Między 71. a 90. minutą, sędzia starał się uspokoić grę pokazując dwie żółte kartki zawodnikom Dębu Dąbrowa B. oraz dwie drużynie przeciwnej.

W doliczonej drugiej minucie meczu drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną dostał Mateusz Labieniec z drużyny Dębu Dąbrowa B. i musiał opuścić boisko. Wcześniejszą kartkę ten zawodnik dostał w 71. minucie.

Zespół Dębu Dąbrowa B. nie skorzystał ze zmian. Drużyna KS-u Wasilków również nie skorzystała ze zmian.