Czarni Czarna Białostocka - ŁKS 1926 Łomża 3-1 (0-0). 26. kolejka IV ligi podlaskiej

21 maja odbył się pojedynek 26. kolejki IV ligi podlaskiej pomiędzy drużynami Czarnej Białostockiej i ŁKS-u 1926 Łomża. Starcie zakończyło się zwycięstwem Czarnej Białostockiej 3-1.

21 maja  odbył się pojedynek  26. kolejki  IV ligi podlaskiej pomiędzy drużynami Czarnej Białostockiej  i ŁKS-u 1926 Łomża. Starcie zakończyło się zwycięstwem Czarnej Białostockiej 3-1.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Czarnej Białostockiej w 13. minucie spotkania, gdy Bartlomiej Zuberek strzelił pierwszego gola.

Jedyną kartkę w meczu dostał Eryk Kajewski z zespołu Czarnej Białostockiej. Była to 31. minuta spotkania.

Piłkarze ŁKS-u 1926 Łomża odpowiedzieli zdobyciem bramki. W 42. minucie gola wyrównującego strzelił Robert Cychol.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

Sędzia nie ukarał zawodników ŁKS-u 1926 Łomża żadną kartką, natomiast piłkarzom Czarnej Białostockiej przyznał jedną żółtą.

Jedenastka Czarnej Białostockiej nie skorzystała ze zmian. Drużyna ŁKS-u 1926 Łomża również nie skorzystała ze zmian.