BKS Hetman Białystok - KS Wasilków 0-2 (0-0). 26. kolejka IV ligi podlaskiej

21 maja odbył się pojedynek 26. kolejki IV ligi podlaskiej pomiędzy drużynami Hetmana Białystok i KS-u Wasilków. Mecz zakończył się zwycięstwem KS-u Wasilków 2-0.

21 maja  odbył się pojedynek  26. kolejki  IV ligi podlaskiej pomiędzy drużynami Hetmana Białystok  i KS-u Wasilków. Mecz zakończył się zwycięstwem KS-u Wasilków 2-0.

Występujące tu jedenastki w historii bezpośrednich pojedynków spotkały się ze sobą sześć razy. Drużyna KS-u Wasilków wygrała aż sześć razy, nie przegrywając żadnego meczu.

Na pierwszą bramkę meczu nie trzeba było długo czekać. Szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy KS-u Wasilków w 13. minucie spotkania, gdy Damian Zubowski strzelił pierwszego gola.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.

Jedenastka Hetmana Białystok ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna KS-u Wasilków, zdobywając kolejną bramkę. Na 23 minuty przed zakończeniem drugiej połowy trafił Jakub Kozłowski.

Do końca starcia wynik nie uległ zmianie. Pojedynek zakończył się rezultatem 0-2.

Zespół Hetmana Białystok nie skorzystał ze zmian. Jedenastka KS-u Wasilków także nie skorzystała ze zmian.