Wisłok Wiśniowa - Piast Tuczempy 2-1 (1-0). 32. kolejka IV ligi podkarpackiej

21 maja odbył się pojedynek 32. kolejki IV ligi podkarpackiej pomiędzy drużynami Wisłoka Wiśniowa i Piast Tuczempy. Mecz zakończył się zwycięstwem Wisłoka Wiśniowa 2-1.

21 maja  odbył się pojedynek  32. kolejki  IV ligi podkarpackiej pomiędzy drużynami Wisłoka Wiśniowa  i Piast Tuczempy. Mecz zakończył się zwycięstwem Wisłoka Wiśniowa 2-1.

Jedenastki nie spotykały się na boisku zbyt często. Na 13 starć drużyna Piast Tuczempy wygrała trzy razy, ale więcej przegrywała, bo aż siedem razy. Trzy mecze zakończyły się remisem.

Od pierwszych minut zespół Piast Tuczempy zawzięcie atakował bramkę przeciwników. Linia obrony drużyny Wisłoka Wiśniowa była jednak dobrze ustawiona i żaden z ataków nie zakończył się utratą bramki. Szczęście uśmiechnęło się do zawodników Wisłoka Wiśniowa w 25. minucie spotkania, gdy Adrian Nowak zdobył pierwszą bramkę.

Jedyną kartkę w pierwszej połowie sędzia pokazał Krzysztofowi Kasperkowiczowi z Wisłoka Wiśniowa. Była to 31. minuta pojedynku. Pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem zespołu Wisłoka Wiśniowa.

W 56. minucie arbiter pokazał kartkę Maximilianowi Cetnarskiemu, piłkarzowi Wisłoka Wiśniowa.

Jedenastka Piast Tuczempy ruszyła do ataku, żeby jak najszybciej odrobić stratę. Sytuację wykorzystała drużyna Wisłoka Wiśniowa, strzelając kolejnego gola. W 71. minucie wynik na 2-0 podwyższył Maksymilian Maik.

W 78. minucie sędzia ukarał żółtą kartką Ruslana Kovtoka z Wisłoka Wiśniowa, a w 84. minucie Damiana Demskiego z drużyny przeciwnej.

W ostatnich minutach spotkania na boisku atmosfera była rozgrzana. Na trzy minuty przed zakończeniem starcia na listę strzelców wpisał się Kacper Benc.

Jedenastce Piast Tuczempy zabrakło czasu, żeby zadać decydujący cios i spotkanie zakończyło się skromnym zwycięstwem zespołu Wisłoka Wiśniowa.

Zawodnicy Wisłoka Wiśniowa obejrzeli w meczu trzy żółte kartki, natomiast ich przeciwnicy jedną.

Drużyna Wisłoka Wiśniowa nie skorzystała ze zmian. Jedenastka Piast Tuczempy również nie skorzystała ze zmian.